Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Fijn zo'n antwoord alles eraf. Als je zeker weet wat er aan de hand is geef dan even een toelichting. Tenzij het voor de spac industrie belastend zou kunnen zijn. Misschien heel voorzichtig, hier heeft niemand iets aan.
Vind dit heel bijzonder ben best nieuwsgierig.
@Haemmertime In totaal een stuk of 5 van die plekken, in verschillende ruimtes (woonkamer en slaapkamer). We hebben nog nooit vochtproblemen gehad.
We wonen sinds eind 2015 in dit huis en de plafonds zijn toen allemaal met latex bespoten (er zaten toen nog geen plekken). Ongeveer 1,5 jaar later kwamen de eerste plekjes tevoorschijn. Je kunt het met je vinger zo lospeuteren en dan brokkelt het af.
Ik heb die open plek even wat verder uitgekrabd, er kwam poederig materiaal uit (ruikt flink naar ijzer) maar er zit geen spijker of schroef in oid.
En het is inderdaad geen gipsplaat, maar een gewone betonnen verdiepingsvloer.
Ja dat had ik inderdaad ook gevonden, zie mijn reactie van 29 oktober.
Alleen de vraag blijft staan hoe ik dit het beste kan oplossen zonder dat die plekken weer terugkomen. Hoe isoleer ik die plekken? Of moeten ze uitgeboord worden?