AEG wasmachine öko-lavamat 73743 update, foutcode E21

Status
Niet open voor verdere reacties.
Goedemorgen,

Gisteren is mijn AEG wasmachine gestopt tijdens een wasprogramma. Als foutcode gaf de machine E21 aan. Ik heb in het boekje gekeken en hier staat dat ik een monteur moet laten komen.

Vorig jaar heb ik ook een keer deze melding gehad en toen is er inderdaad een monteur geweest. Deze heeft de afvoerpomp toen schoongemaakt en de machine gereset.

Nu heb ik ook de afvoerpomp schoongemaakt. En het was nodig, want er zat een helemaal kapotte sok in vast. Nu denk ik dat dit het probleem is geweest.

Maar als ik de machine nu weer aan wil zetten, draait de trommel wel maar maakt het programma niet af. Blijft op een bepaalde tijd hangen. Dit komt denk ik omdat de machine bij een vorige wasbeurt halverwege het programma is vastgelopen.

Nu wil ik graag weten hoe ik de machine kan resetten. Heb al met AEG gebeld, maar die zeggen dat er een monteur moet komen. Ik denk zelf dat dit niet nodig is.
Weet iemand van jullie hoe ik dit kan oplossen?

Alvast bedankt voor jullie hulp.

Groeten,
Marja Raijmakers
 
Vaak in de deuropening, anders achterop op een typeplaatje.

Code begint met 91.... en heeft 11 cijfers, waarvan meestal 2 achter een schuine streep (/).
 
Storingscode E21 wil inderdaad zeggen dat er een afpomp probleem is.
Mogelijk dat er nog restanten van de sok in de kuipslang terecht zijn gekomen.

Als je de machine op afpompen zet, draait de afvoerpomp dan wel?
Als er water in de kuip staat, komt er dan wel water uit het pomphuis?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via