Advies vervangen erfafscheiding

Helaas is dat niet zo is mijn ervaring.

Stel je begint met de eerste paal links en werkt naar rechts toe en het gaas zit aan jouw kant van de palen.

Bij de tweede paal bevestig je de schroeven in de paal dan voor de verticale draad in het gaas zodat je er spanning op kan zetten. Bij de derde en volgende palen trek je het gaas op spanning en dat is precies de andere kant op.

Zet je iets te veel spanning op het gaas (om er een plooi er uit te trekken bijvoorbeeld) dan trek je het gaas bij de vorige paal achter de schroef vandaan en komt het weer los.
 
Heb ook gezien dat ze kroonkurken gebruikten, maar die gaan wel vrij snel roesten en dan zijn er ook vierkante in RVS waar de hoeken van omgebogen zijn en die ook het gaas goed vasthouden
 
Een 3e man erbij.

Of Draadpaneelklemmen, maar dan zit je aan het dubbele aantal schroeven.
Je hebt eigenlijk z'n klem nodig voor één schroef, alleen die kan ik zo snel niet vinden.
 
die gebruik ik veel voor het bevestigen van buis.
had laatst een klusje met 1200m buis dus een slordige 4000 van die dingen weggezet op bijna 6m hoogte
fischer BSM.jpg


probleem is dat de kleine maat 6mm is en voor draadpaneel is dat 4mm

Maar in een doosje schroeven zitten er meestal 200 dus denk dat je er heel wat meters gaas mee kunt bevestigen.
 
ik koop ze altijd in Duitsland en dan noemen ze het rohrschelle en van het bekende merk waar ze ook de pluggen van hebben is de kleinste 6mm. (even zoeken met BSM)
Maar ook voor de draadpaneelklemmen loont het om even goed te zoeken want de prijsverschillen daarin zijn enorm te noemen.
 
Helaas is het kwaliteitsverschil daarvan ook enorm groot. Ik heb ze bij mijn fruitstruiken gebruikt om gaasmatten aan palen vast te schroeven en die klemmen roesten na een week al terwijl ze gegalvaniseerd zouden moeten zijn. Bovendien vind ik deze gaaspaneel klemmen niet geschikt om een dun ijzerdraadje meet vast te klemmen. Die heeft veel te veel ruimte in de klem.

Mijn voorkeur gaat nog steeds uit naar RVS ringen met tanden of vierkante RVS plaatjes met omgebogen hoekjes. Ik heb ze nog niet kunnen vinden, alleen met M12 gat er in of groter en dat is niet geschikt voor schroefbevestiging.
 
Laatst bewerkt:
ik weet niet wat je pressies onder dun verstaat maar
je kan uiteraard ook gewoon een vlak zadel nemen of even een klap met je hamer geven op een clip.
 

Gerelateerde klussen

Reacties
9
Weergaven
764
Reacties
3
Weergaven
12K
Reacties
3
Weergaven
219
Reacties
7
Weergaven
465

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via