Aansluiting gevelbekleding en overkapping ontstaat koude brug.

Ik ben bezig met een nieuw project, alleen heb een klein probleempje.

Er komt een nieuwe overkapping bij mij thuis, maar er komt ook nieuwe gevelbekleding tegen de bestaande gevel. En voor mijn gevoel gaat daar een koudebrug ontstaan en ik was benieuwd hoe en of ik dit kan vermijden. De nieuwe laag die tegen de buitenmuur komt is 100mm isolatie met daartegen 10mm gevelbekleding (sierpleister).
1736495701794.png

Iemand een idee met wat ik hier kan doen? Hoor het graag.
 
Ah oke dankjewel, maar is dit ook een voorkomende methode die wordt toegepast bij een overkapping van hout? Wat ik over de constructieve thermische onderbreking lees is dat het wordt toegepast bij staal.
 
De gevelbekleding wordt ook vernieuwd, dus TS kan prima een opstand tot in het binnenblad (=oude buitenblad) maken. Het wordt zo te zien een spouwloze constructie.

Je kunt op deze wijze een stalen hoeklijn bevestigen tegen de gevel, van waaruit je verder gaat met houtbouw.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via