O overhetwater Bezoek site 10 nov 2022 #1 Er komen slechts 2 draden uit het plafond, een bruine en een blauwe. Hoe en waar moet dit op aangesloten?
Er komen slechts 2 draden uit het plafond, een bruine en een blauwe. Hoe en waar moet dit op aangesloten?
N Nth Bezoek site 11 nov 2022 #4 Wil je een stopcontact in het plafond? Je vraag is erg onduidelijk. Waarderingen: Bademutze
O overhetwater Bezoek site 11 nov 2022 #5 Oh ja, dit is onduidelijk. Ik wil wandcontactdoos met twee lichtschakelaars en een stopcontact aansluiten.
Oh ja, dit is onduidelijk. Ik wil wandcontactdoos met twee lichtschakelaars en een stopcontact aansluiten.
Walker Specialist Deuren en Kozijnen Moderator Bezoek site 11 nov 2022 #8 Tip: Ga op zoek naar de centraaldoos.
N Nth Bezoek site 11 nov 2022 #9 Wat wil je aan/uit kunnen zetten met die schakelaars? Ik neem aan lampen maar waar wil je de lampen hebben? Zitten die aan het plafond? op dezelfde plek of op verschillende plekken?
Wat wil je aan/uit kunnen zetten met die schakelaars? Ik neem aan lampen maar waar wil je de lampen hebben? Zitten die aan het plafond? op dezelfde plek of op verschillende plekken?