Aansluiten jung dubbel wipschakelaar

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,
Ik heb hier een nieuwe dubbele "wechsel" schakelaar van Jung. Dus 2 wipschakelaars. Ik wil die heel simpel gebruiken om 2 lampen mee te schakelen. Dus de linkse voor de linkse en de rechtse voor de rechtse. Geen hotel/kruis.

Ik denk dat deze jung schakelaar voor alles gebruikt kan worden want er zitten aan de bovenkant 3 aansluitingen (ieder dubbel) en ook aan de onderkant 3 (ook ieder dubbel).

Op de achterkant zit een sticker met daarop driehoekjes, die blijkbaar aangeven hoe je dit moet aansluiten.
Op de schakelaar staat wat boven is.
Op de bovenste rij staan van links naar rechts:
een zwarte driehoek met punt naar beneden (met de letter L), daarnaast 2 witte driehoekjes met de punt omhoog.
Op de onderste rij staan van links naar rechts: 2 zwarte driehoekjes met punt omlaag en daarnaast een witte met de punt omhoog en de letter L.

Ik heb dus 2 zwarte schakeldraden, een blauwe, een bruine en een aarde (er komt nl ook nog een stopcontact bij).

Waar sluit ik welke draad aan?

Alvast bedankt,
Hans
 
Bruin aan zowel de witte driehoek met L als de zwarte driehoek met L en aan het stopcontact.(doorlussen)
De ene zwarte aan een witte driehoek.
De andere zwarte aan een zwarte driehoek.
De overgebleven driehoeken niet gebruiken.
Blauw en geel/groen aan het stopcontact.

suc6
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via