Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik heb een grohe hang wc rapid sl. Nu zit daar 2 witte potten bij, isolatiepot. Moet ik deze op de wc pot vast lijmen en dan mijn zwarte bochtbuis op die witte pot aansluiten, moet ik volledig die bodem uit die witte isolatie pot snijden.
Zijn die 2 witte potten niet bedoelt om in de riool buis en wateraanvoer te steken tijdens het opmetselen/bouwen van het inbouwreservoir zodat er geen rommel in je buizen kan komen?
De zwarte bocht waar u het over heeft is om het geheel op het riool aan te sluiten. Deze komt achter het frame. De witte dingen zijn voor tijdelijke afdichting van de spoel en afvoer aansluitingen zoals al eerder aan gegeven.
Als de ombouw klaar is en betegeld dan komt de pot gemonteerd aan het frame. Als het goed is zit er nog een setje bij met een dikke en een dunne buis. Deze twee zijn er voor om de pot op het frame aan te sluiten.