38mm dikwandige stalen buis koppelen aan 25mm flexibele buis

draad snijden op de dikwandige buis en dan met een schroefbus.
38mm zal de buis niet zijn het is of 33,7mm dit is dan 1duims of het is 42,4mm dan is het 1 1/4 duims
 
  • Like
Waarderingen: Jackd
Thx, ik heb even de schuifmaat er scherper bijgehouden. Ik kom op 1 1/2 inch op de schuifmaat (37mm). Is dit niet handiger op te lossen met een perskoppeling?

pijp.jpg
 
Weet je hoe je een schuifmaat af moet lezen? Meet anders nog eens, zet de schuifmaat in deze stand vast en meet met een rolmaat de afstand tussen de punten van de schuifmaat als controle..
 
gezien de leiding die naar de radiator gaat en de maat die u doorgeeft lijkt me dit een duims buis, persen kan maar dan hebt u hier een perskoppeling voor nodig voor dikwandig en dan de tang met bek hiervoor
 
Volgens mij zie ik aan de rechter kant een zwart driehoekje staan, er lijkt een onduidelijke ook aan de linker kant te staan, bij het middelste streepje.
Ook makkelijk te controleren door de maat op 0 te zetten.

2x 1 mm verf en je zit vanaf 37 al op 35 mm..
 
Is gewoon dikwandige buis 1" ofwel 33.7 mm is geen dunwandig kun je zien aan de aftakking lager gelegen die is gelast.
Een paar opties Draadje snijden, dikke ring of perskoppeling.
Heb je de ruimte draadje snijden heeft mijn voorkeur.
 
Au, op de meest pijnlijke en openbare manier ontdekt dat ik mijn schuifmaat verkeer las. Ga ik in ieder geval nooit meer vergeten :). Dat gezegd hebbende: apparaat huren om draad erop te snijden, verloop van 1 duims naar 25 mm flex erop draaien en dan zou de boel lekvrij weer moeten werken, of zit er nog een stap tussen?
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via