Zanussi droger TCE 7224 aansluiten op afvoer

Status
Niet open voor verdere reacties.
Staat er niets over in de handleiding?

Meestal zijn er setjes voor te koop, waarmee je zo'n aansluiting kunt verzorgen.

Geef anders ook even het PNC nummer (productcode) = 11 cijfers
 
Er staat inderdaad niets over in de handleiding, maar volgens de slimme verkoper die de machine aan mijn schoonzus verkocht zou dit moeten kunnen dmv een slangenset.

Het pnc nummer is volgens mij: 916716629/00
Bvd leo :P
 
De rode slang aan de achterzijde kan losgehaald worden en met een originele set naar de afvoer gebracht worden. (Dit met het oog op de capaciteit van de pomp).
Artnr 1120990427 en kost ongeveer 52 euro.
 
Hallo,
Wel even het volgende onthouden, als u de set aansluit laat dan niet de hele lengte slang er aan zitten, maar gebruik wat u nodig heeft.

Mocht de slang te lang zijn krijgt de bewuste pomp het water niet voldoende weg en treed er een storing op "waterbak legen"

Dus gewoon de kortste weg kiezen en ook zorgen dat de slang NIET knikt en de rest erafhalen.

Succes met deze fantastische machine.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

  • Gesloten
Reacties
1
Weergaven
2K
  • Gesloten
Reacties
1
Weergaven
3K
Reacties
3
Weergaven
10K
Reacties
3
Weergaven
3K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via