Zaagblad voor dikke kunsstofplaten

Hallo,

Ik zie dat er zaagbladen zijn voor trespa. Maar dat zijn dunne platen. Ik moet kunststof steenschotten doorzagen van 4 cm.

Welk zaagblad zou dan het meest geschikt zijn?
Ik ben wel iets tegen gekomen over aluminium bladen, ook omdat de vertanding achterwaarts is. Bedoelen ze dat de tanden de andere kant op zitten? En waarom zou dat goed zijn?

Ik weet van jaren geleden dat het erg moeilijk ging. Moet ik juist een blad nemen met groffe tanden of kleine tanden?

Alvast bedankt
 
Laatst bewerkt:
Volgens mij is dat het zelfde type kunstof als die straatpaaltjes en dergelijke.
dat is vrij zacht spul. waarvoor ik zeker geen trespa blad zou kiezen.

eerder een allround hout zaagblad of een decoupeerzaag
 
Ik heb uiteindelijk een zaagblad voor trespa gekocht. Zaagblad negatief voor Non-Ferro/Trespa/Alu 190 x 30 x 40T

Vandaag mee bezig geweest en ging prima. Ging niet heel snel, maar dat komt denk ik door de 40 tanden.
IMG_20240124_110647.jpg
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via