XPS op gevel bevestigen

Hoi,

Ik ben een houtskelet aanbouw aan het zetten.
Het houtskelet komt op een muurtje te staan (40 cm boven het maaiveld), dit muurtje wil ik langst de buitenkant isoleren door er XPS platen tegenaan te zetten. Over de isolatie moet dan nog een laagje cementbezetting of iets dergelijks komen.

Ik heb van die kunststof isolatiepluggen, maar iemand beweerde dat die niet volstaan als de platen wil bepleisteren/bezetten?
Hij beweerde dat ik de platen ook moest kleven met een speciaal soort kleefmortel, ook omdat de buitenzijde van de muur niet volledig vlak is.
Klopt dit verhaal? en zo ja; met welk product zou ik die platen best kunnen lijmen/kleven (Soprema platen met sponning)?
 

Gerelateerde klussen

Reacties
11
Weergaven
443
Reacties
4
Weergaven
275
Reacties
3
Weergaven
239

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via