N Noalester Bezoek site 27 apr 2020 #1 Achter de houten schrootjes zit isolatie materiaal. Weet iemand wat voor materiaal het is aan de foto te zien?
Achter de houten schrootjes zit isolatie materiaal. Weet iemand wat voor materiaal het is aan de foto te zien?
IJkenhout Vaste beantwoorder Moderator Bezoek site 28 apr 2020 #3 Geel is glaswol. Er zit geen dampremmende folie zo te zien. Controleer eens achter de isolatie of het daar zwart is van de schimmel / vocht?
Geel is glaswol. Er zit geen dampremmende folie zo te zien. Controleer eens achter de isolatie of het daar zwart is van de schimmel / vocht?
R Rola Algemeen Bouwkundig Specialist Bezoek site 28 apr 2020 #4 Op dat papier zit aan de binnenzijde een damprem.
Walker Specialist Deuren en Kozijnen Moderator Bezoek site 28 apr 2020 #5 Maar als het zo beschadigd is, is de toegevoegde waarde van de damprem nihil.
R Rola Algemeen Bouwkundig Specialist Bezoek site 28 apr 2020 #6 Dit is uit een tijd dat niet iedereen wist hoe belangrijk het was de damprem en de isolatie netjes aan te brengen. Deze rollen zijn voor zover ik het weet, al lang niet meer verkrijgbaar.
Dit is uit een tijd dat niet iedereen wist hoe belangrijk het was de damprem en de isolatie netjes aan te brengen. Deze rollen zijn voor zover ik het weet, al lang niet meer verkrijgbaar.