Whirlpool droger AWZ 6812 lekt water

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Mijn condensdroger lekt water en het waterbakje loopt niet vol, het water heb horen klotst in de droger.
Hoe bekijk ik hem van binnen, gewoon de schroefjes van de dekplaat achterop losschroeven? Waar moet ik op letten? Er zit vast iets verstopt!

Alvast bedankt voor de hulp,
Elke
 
Begin met het opgeven van de nummers van de machine, lees hiervoor de mededeling bovenaan in de rubriek.
 
Aan de linker achterzijde zit de pomp, deze kan defect zijn of de ruimte ernaar toe is verstopt.

Bovenblad moet los en de achterwand moet eraf.
 
Nou, de achterwand heb ik er af.
Maar daarbinnen ziet het er ondoordringbaar uit.
Wat moet ik eerst losschroeven? Hoe krijg ik die pomp er uit?
Is er ergens een afbeelding te vinden?
Alvast bedankt..
 
Daarvoor nu graag eerst de NC-code (servicenummer) opgeven, zoals al eerder gevraagd.

12 cijfers, begint met 85...

Dit om de juiste gegevens op te kunnen zoeken.
 
Haal de kunststof plint aan de voorzijde eens los.

De afvoerpomp zou rechtsvoor moeten zitten volgens de tekening.

(model is nog vrij nieuw, maar volgens de documentatie zou
de pomp hier moeten zitten, net als bij voorgaande types)
 
Nogal trots... want ik denk dat 'ie gemaakt is.

Na enige moeite kreeg ik de plint eraf, linksonder zat een soort la... (de pomp?) en toen ik die eruit trok liep het water weg, met fijn stof, smurrie dus, en het kleine buisje dat naar de wateropvangbak liep zat vol met die smurrie.

Alles een beetje schoon geveegd, denk dat het nu weer in orde is. Toen was het terugkrijgen van de plint nog lastig, min of meer gelukt.

Bedankt!!
 
Oh nou dacht ik dat mijn condensdroger gemaakt had! (zie hierboven).
Maar nu, als ik hem aanzet hoor je op het moment dat 'ie anders zou gaan draaien een bromtoon. Wat zou dat kunnen zijn?

Ik denk aan een los contactje of misschien beveiliging als ik ergens een plint niet helmaal goed heb dicht teruggezet ofzo? Bedankt .
 
Ik heb hem weer opengemaakt aan de voorkant, en hier en daar wat getikt, en hij doet het weer als van ouds. Weet niet wat het nou was.
Bedankt voor de reaktie.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan