Whirlpool AWM 1310

Status
Niet open voor verdere reacties.
Beste klussers,

Afgelopen week zijn wij verhuisd en hebben onze wasmachine, een Whirlpool AWM 1310 aangesloten. Deze heeft een tijdje stilgestaan in een schuur. Nu krijgen wij regelmatig de foutcodes FA, FP en ook een keer F9. Ik heb dit forum, en internet al afgespeurd, weet wat de codes betekenen maar kan de oplossing nog niet vinden.

Wanneer wij een was draaien stopt de machine halverwege / voor het centrifugeren en blijft er water onderin de machine staan. Ik heb het filter rechtsonderin al open gehad en gekeken naar vuiligheid / verstopping maar er zit niets en ook het fannetje kan vrij draaien.

De machine lijkt dus steeds te stoppen voordat het water is weggepompt, soms werkt het om de machine daarna op centrifugeren te zetten, dan wordt het water weggepompt en gaat ie centrifugeren.

Wat kan het zijn?

Alvast bedankt voor de reacties en hulp!

Groeten,
Oscar
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan