Whirlpool AMW520 magnetron spanningsprobleem

Goedendag,
Sinds gisteren heeft onze AMW520 magnetron een probleem met de spanning. Toen we 'm wilden aanzetten begon spontaan het display te knipperen en reageerde de magnetron op geen enkele functie. Het knipperen kon alleen worden gestopt door de stekker uit het stopkontakt te halen. Bij terugplaatsen deed ie het helemaal niet meer en bleef het display zwart.
Vandaag de magenetron uit de keukenombouw gehaald, toen deze op de grond stond de stekker nog eens in het stopkontakt geplaatst. Tot mijn verbazing brandde het display weer gewoon. Vervolgens de magnetron weer in de ombouw geplaatst warna het display weer begon te knipperen. Weer de stekker eruit en erin en weer een zwart display.
Ik heb de voedingskabel gecheckt maar zie geen beschadiging. Heen en weer bewegen van de kabel maakt geen verschil.
Wat zou dit kunnen zijn?
Alvast bedankt voor de reakties.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan