Welke structuurverf

Ik wil een gestucte wand voorzien van structuurverf.

Andere ruimtes hebben al structuurverf met de korrel zoals op de foto's hieronder en ik wil deze nieuwe wand ongeveer gelijk hebben. Nu zie ik dat er meerdere soorten qua grofheid in de handel zijn. Kan iemand me adviseren wat er op deze foto's te zien is en ik dus moet aanschaffen? Of ligt dit mede aan het soort roller en zo ja, welke moet ik kopen?

Bedankt.


IMG_7598.jpg

IMG_7600.jpg
 
Dit lijkt mij geen hele grove structuur, vermoedelijk met een vachtroller afgewerkt in plaats van met een structuurroller. Zoiets blijft echter wel lastig in te schatten vanaf een foto.
 
  • Like
Waarderingen: Thales
Oeps, ik reageerde daar inderdaad op en haalde spack en spachtelputz door elkaar.

Hierbij nog een paar foto's. Het is destijds door een schilder en niet door de stukadoor gedaan en ik weet bijna zeker dat het structuurverf moet zijn. Maar welke grofheid ik nu dus moet kopen om dit te matchen blijft dus de vraag.

Bedankt weer.



IMG_7602.jpg

IMG_7604.jpg
 
Het is destijds door een schilder
Kan je dat nog navragen aan die schilder? Vanaf een foto gezien blijft het namelijk gokken.
Naast dat je dezelfde structuurverf wilt hebben zal je het ook in de laagdikte op moeten zetten om hetzelfde resultaat te krijgen.
Mocht je een te grove structuurverf hebben dan kan je daar latex muurverf doorheen mengen om het iets minder grof maken.
 
  • Like
Waarderingen: Thales
Bedankt Peer. Zal inderdaad kijken of ik die schilder nog kan benaderen. Begrijp dat het lastig is vanaf een foto. Goede tip mbt eventueel bijmengen in ieder geval. Ook als de schilder het niet meer weet kan ik altijd nog een beetje experimenteren.
 
  • Like
Waarderingen: Peer76

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via