Waterdruk in CV ketel loopt telkens op

Hallo!

De waterdruk in mijn CV ketel loopt telkens op. Recentelijk is iemand langs geweest, en hij heeft het expansievat vervangen en 2 lekke leidingkjes gerepareerd.
Echter is het probleem niet weg. Twee weken geleden heb ik wederom een grote hoeveelheid water uit de radiatoren laten lopen, waardoor de bar op 1.5 kwam te staan. Maar nu gaat de bar alweer richting de 2.5. Hierdoor moet ik elke twee weken water uit de radiatoren laten lopen om te zorgen dat de bar niet boven de 2.5 uitkomt.

Iemand advies? Hoe ik dit probleem kan oplossen / verbeteren?

Hoor het al te graag.

Groet,
Boris
 
@Marcn.88 CV merk is Vaillant en type VHR NL 25-30/5-5 R3

@KlusserHein Het is eenlaags appartement en staat in een klein kamertje.
Expansievat dat is geplaatst is Reflex Expansievat N18 0.5 bar. Ik heb niet gemeten wat de voordruk is van het expansievat maar kan dit afwijken van de 0.5 bar ?

@The headhunter Vulslang zit niet aangesloten. Is er een manier hoe ik kan zien of de boiler lekt of de platenwisselaar kapot is?
Al vraag ik me wel af, als iets lekt zou de bar dan niet juist moeten afnemen ipv stijgen?

Hoor het graag.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via