Wat voor soort plafond is dit?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Plafondmateriaal verwijderd,dit komt tevoorschijn.
Het zit in een bijkeuken en aan de bovenkant ,buiten dus,zit daar bitumendakbekleding op.
Wat is dit voor een materiaal en wat voor plafondmateriaal kan ik hier,binnenshuis dus, weer op bevestigen?

27191_Plafond_1.jpg
 
Zit erin vanaf de jaren 1960 zoiets.....weet niet of het nu nog bestaat,wil zo graag weten hoe het heet......en, kan ik erin boren en wat kan ik er als afwerking tegenaan zetten?Gipsplaten?Kan dat rechtstreeks erop of moet dat met rachels?
 
Niet boren want je zit zo door het dak heen.

Je kunt wel rachels plaatsen met montage kit waar je evt verder mee kunt afwerken het plafond
 
Maar die rachels met montagekit zullen nooit gipsplaten kunnen dragen nietwaar?
Hoe werk ik zo'n plafond dus mooi recht af dus niet met plastic schrootjes of zo want dat vind ik echt niet mooi.
Kan je het misschien ook rechtstreeks stucen?
 
Als je genoeg montage kit op doet heeft het veel kracht hoor.

je het namelijk ook Montagekit Heavy Duty dat voor zware constructies is gemaakt

Stucen zou ik niet doen want die platen condenseren want op het dak zal wel geen isolatie liggen.

Kanje niet rond om een houten geraamte maken en daar tussen regels want zo groot lijkt me de schuur ook niet.
 
Oké...
rechtstreeks erop stucen moet ik dus niet doen....wel met rachels en gipsplaat?kan je daar dan folie tussen doen dan voor die condensatie?Of werkt dat juist helemaal niet?
Het beslaat daar eigenlijk nooit,op de ruiten,zo vochtig is het daar dus niet blijkbaar.
 
Wat erin zat was er al afgehaald voordat ik hier kwam wonen.
Je ziet op de foto dat er iets van een soort plafondplaten(ziet eruit als een soort schuim)die je ook wel in kantoren aan het plafond ziet,tegenaan gelijmd waren.
Het zijn dus grijze platen van iets van 48 cm breed (het lijkt een soort beton in onregelmatige bolletjes) en ze liggen in de lengte van het ene muurtje tot het tegenovergestelde muurtje(2.50 meter) en zitten aan elkaar met een strook cementachtig iets(op de foto wel te zien) en aan de bovenkant is het dus bekleed met bitumen(plat dak).
Volgens mij is het een ouderwets materiaal (1960 bouwjaar huis)
Ook zitten er op sommige plaatsen nog wat plugjes in dus schijnbaar is er wel in te boren,maar als je te ver boort denk ik dat je zo door het bitumen gaat aan de buitenkant.

27191_plafond3_1.jpg

27191_plafond4_1.jpg
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via