Wasmachine afvoer afsluiten?

Bij ons in de douche ruimte afvoer douche putje , wastafel afvoer, toilet afvoer en wasmachine afvoer . Deze komen allemaal op de hoofdbuis wc afvoer uit. Nu hebben we de wasmachine in de garage staan waar ook een aansluiting zit. Kan ik nu de afvoer wasmachine in de douche ruumte afdoppen aangezien ik deze niet nodig heb of moet deze open blijven voor ontluchting?
 
Hij zou wel als eventuele be-luchter hebben kunnen dienen. Je kan het altijd even proberen, een dop erop maar nog niet verlijmen, of een specie kap. Dan kijken of de boel nog lekker doorstroomt.
 
Of er een sifon is dat denk ik niet . De afvoerpijp steekt maar 10 cm boven de betonnen vloer uit. Heb het iets verlengt en afgesloten hoor je rommelde geluiden uit douche putje en open hoor je niets.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via