Warmte-terugwin-installatie

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo Klussers,
Ik heb een zg. Warmte-terugwin-installatie (model WHR90R). De bedieningsknop is beneden in de keuken. Nu wil ik boven in de badkamer ook zo'n knop laten aanbrengen. Mijn vraag = Kan het ook als een hotel- aansluiting gemaakt worden, zoals je die hebt met de lichtknop onder- en bovenaan de trap. Ik wil nl boven de knop kunnen aanzetten als ik me ga douchen en die later beneden uitzetten, als het in de badkamer uitgewasemd is.
Ik wacht vol spanning de reakties af!
Groeten,
Jedi.
 
Nee dat kan niet, het is zelfs maar de vraag of je 2 schakelaars tegelijk op een wtw kan zetten ivm conflicterende commando's
 
Hallo,
Ik ben erachter gekomen dat een speciale badkamerschakelaar mogelijk is. Een pulsschakelaar, werkt met een vastgestelde tijd. Die voldoet aan mijn wens, dus ga ik daarvoor!
Hartelijk voor het meedenken.
Groet,
Jedi.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan