Waakvlam van DRU gaskachel aansteken

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Ik probeer de waakvlam van een DRU Bastille gaskachel aan te steken, maar tot nu toe nog zonder succes.
Er zitten 5 knoppen op de kachel, die zijn in het onderstaande plaatje genummerd.
  • Knop 2 is de thermostaat
  • Knop 5 is denk ik de piëzo-ontsteking
  • Weet iemand waar knop 1, 3 en 4 voor zijn? Als ik knop 4 indruk gaat knop 3 automatisch mee, en blijven ze ingedrukt tot ik weer op knop 3 druk.
Kan iemand mijn vertellen hoe ik de kachel aansteek?

51331_kachel_1.jpg

51331_kachel2_1.jpg
 
Knop 4 is voor het uitzetten van de waakvlam.
Knop 3 is de knop voor de waakvlam, indrukken als u de kachel aan wilt steken.
Knop 1 is voor de twee standen als ik het goed heb, de voor en achter brander kunnen volgens mij gescheiden branden.

Controleer of de gaskraan open staat, druk 1 x op de witte knop.
Vervolgens de knop met het vlammetje indrukken en tegelijk de ontsteking indrukken, als de kachel een tijd niet gebrand heeft kan het even duren voordat er brandbaar gas in de waakvlam komt, de onstekingsknop steeds opnieuw indrukken.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via