Vsa/Ballast aansluiten??? Hoe

Ik heb hier een Vsa die ik wil aansluiten maar het probleem is dat er maar 2 uitgangen op zitten
Ik heb er voor netstroom 2 nodig en voor de fitting 2 dus hoe ga ik dit oplossen..
het is een 50 watt Vsa voor een gasontladingslamp.

115185_IMAG0369_3.jpg
 
Zo te zien (en uit de specs op te maken) is dit alleen maar het ballast gedeelte uit het schemaatje. Dus zeg maar de spoel.

Volgens datzelfde schemaatje heb je er nog een 'Ignitor' bij nodig, die vind je hier. Welke je exact nodig hebt kan ik je niet zeggen, geen ervaring mee.

Ik hoop wel dat je weet waar je mee bezig bent. Dergelijke apparatuur is geen speelgoed en zo te horen weet je er weinig van en weet je de gegevens ook niet met google te vinden (wat ik dus net gedaan heb!).

Je zult niet de eerste zijn die zo'n lamp uit elkaar laat spatten. Als dat dan een Natrium lamp is en er komt een klein beetje water bij heb je zó brand of zelfs een explosie!

Misschien kun je beter eens uitleghgen wat voor lamp je exact denkt te gebruiken en waar het voor bedoeld is. :wink:
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via