Vochtscherm OVER ondervloer

Hallo,

Misschien een aparte vraag maar heeft het zin om een vochtscherm over de ondervloer te plaatsen in plaats van eronder? Om de ondervloer, bijvoorbeeld houtvezelplaat, te beschermen tegen vocht vanuit de woonruimte?

Bij laminaatvloer dus
 
Nee, als er zoveel vocht vanuit de woonruimte komt dat bescherming nodig is, gaat het laminaat ook stuk.

Het vochtscherm is bedoeld om te voorkomen dat er vocht van onderaf in de ondervloer en het laminaat terecht komt. Het vochtscherm moet dus onder de ondervloer komen te liggen.
 
En alleen als de ruimte onder de vloer onverwarmd en ongeïsoleerd is. Bij een verdiepingsvloer heeft folie geen nut.
 

Gerelateerde klussen

  • Gesloten
Reacties
3
Weergaven
4K
  • Gesloten
  • Lucas1958
  • Vloeren
  • 1
  • 5K
Reacties
1
Weergaven
5K
Vloeren
Fiesiekus
  • Gesloten
  • Jelmerh
  • Vloeren
  • 12
  • 4K
Reacties
12
Weergaven
4K
Reacties
3
Weergaven
2K
  • Gesloten
  • Martijn1978
  • Vloeren
  • 5
  • 4K
Reacties
5
Weergaven
4K
Vloeren
IJkenhout

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via