Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik heb begrepen hoe ik een terras/vlonder maak. maar wat me nog niet duidelijk is hoe ik een terras/vlonder van hout maak met hoogteverschil/trap eraan vast. Een aflopend terras dus eigenlijk. Iemand een idee? Ik heb er een schetsje bijgedaan, hopelijk is die duidelijk
Als je zorgt dat de onderliggende balken de juiste vorm hebben kun je de vlonderplanken er bovenop c.q. tegenaan schroeven. M.a.w. welke vorm je ook wilt dat je vlonder krijgt, je balken bepalen die vorm en de vlonderplanken zijn enkel afwerking. Als je een vlonder bovenop een andere vlonder zou maken dan verspil je duur vlonderhout.
Het frame moet er ongeveer zo uitzien.
Zwart is het hout en bruin de balken.
Dit is de doorsnede op 20 cm en op 40 cm een trede.
bovenzijde 60 cm.
Trek de dikte van de plank er af als je het frame maakt
Stel plank 2 cm dik.
op 18 cm van de grond 1 e balk.
Op 38 cm van de grond 2e balk.
Op 58 cm bovenzijde van het dek.
Maak de treden 2 planken breed met 0,5 cm tussen de planken.