Vloerisolatie houten vloer.

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik wil van de week beginnen mijn houten vloer op de begane grond te isoleren. Het is een tussenwoning uit 1965. De kruipruimte is droog Hiervoor wil is steenwol matten aanbrengen van 12 cm dik tussen de balken. Is het te adviseren om hieronder bv een dampopen folie te plaatsen? Of zijn er andere tips. Ik wil de platen sowieso ondersteunen met latten.
 
Ik heb zelf recent de vloer in het halletje bij mij geïsoleerd met steenwol platen . Ik heb tussen de balken schroeven geplaatst en van pvc pijpjes een soort lattenbodem gemaakt waar de platen op komen te liggen. Omdat de kruipruimte wel eens vochtig kan zijn heb je hierdoor geen last van roest of verrotte raggels. Daarnaast heb ik alleen tussen de isolatie en de vloerplaten een damprem geplaatst zodat eventueel vocht niet de vloer in kan trekken.
 
  • Like
Waarderingen: ASTRA27
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

  • Gesloten
Reacties
7
Weergaven
22K
Vloeren
Hein Weijers
  • Gesloten
Reacties
3
Weergaven
3K
Vloeren
Fiesiekus
  • Gesloten
  • wimsangers
  • Vloeren
  • 11
  • 2K
Reacties
11
Weergaven
2K
  • Gesloten
  • MLklusidee
  • Vloeren
  • 7
  • 324
Reacties
7
Weergaven
324
Reacties
6
Weergaven
800
Vloeren
Marcn.88

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via