Verwijderen stenen en organisch materiaal kruipruimte

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo allen,

Ik ben van plan mijn kruipruimte te isoleren met isolatiechips (of EPS Parels). Bij de bouwkundige keuring werd geadviseerd om aanwezig bouwafval te verwijderen en vanwege de aanwezigheid van organisch materiaal (ik zag een soort van witte/gele schimmel op de zandlaag) de kruipruimte aan te harken.

Daarover heb ik twee vragen.
1. Ik heb al het grote bouwafval weggehaald, maar de toplaag is nu een mengsel van zand en kleine stukken steen. Op de plekken waar vroeger haarden hebben gezeten ligt ook een behoorlijke laag as. Is het nodig om ook deze kleine stukken steen en het as weg te halen zodat er alleen zand ligt om de isolatiechips aan te kunnen brengen?

2. Ik heb de kruipruimte aangeharkt, waarbij het organische materiaal niet per se uit te kruipruimte verwijderd is maar vermeng of begraven onder de toplaag. Is dit voldoende om de isolatiechips op aan te kunnen brengen?

Mocht er aanvullend werk nodig zijn hebben jullie tips om dit uit te voeren? Alvast hartelijk dank voor de reacties.

Mvg,
Ricardo
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

  • Gesloten
  • thijs320i
  • Vloeren
  • 1
  • 500
Reacties
1
Weergaven
500
Vloeren
IJkenhout
  • Gesloten
  • johnboy61
  • Vloeren
  • 8
  • 2K
Reacties
8
Weergaven
2K
  • Gesloten
Reacties
5
Weergaven
7K
  • Gesloten
  • Schildpadjee
  • Vloeren
  • 5
  • 16K
Reacties
5
Weergaven
16K
Reacties
4
Weergaven
3K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via