Verf verwijderen van stenen schouw?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Ik heb net een nieuw huis gekocht met originele stenen schouwen (geen marmer, maar van dat zwarte steen). De vorige eigenaar vond het nodig om deze schouwen wit te verven :?

Weet iemand hoe ik deze verflaag kan verwijderen zodat het steen weer op een mooie manier zichtbaar is?

Thanks!
 
Verfafbijt is dacht ik een basische stof; wellicht dat dat de steen niet aantast.
Probeer eens op een stuk dat uit het zicht valt en kijk of de steen (welk materiaal?) onaangetast blijft.
 
Jij zal er wel meer verstand van hebben dan ik, maar het klinkt mij erg onwaarschijnlijk in de oren dat "blauwe hardsteen" zwart is :lol:

Hoewel het er inderdaad wel op lijkt nu ik het gegoogeld heb! Maar dan meer een soort "belgisch hardsteen" zoals dit:

belgisch-hardsteen.jpg
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via