Twee lampen een schakelaar splitsen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik hoop dat iemand me kan helpen. Ik zit met het volgende. Ik heb twee afzonderlijke lampen die op een schakelaar zitten. Ik wil deze splitsen, maar als ik de WDC open zie ik maar 1 bruine en maar 1 zwarte draad. Moet ik de zwarte draad splitsen of is deze misschien al gesplitst maar op een punt buiten de WDC?

Als ik hem moet splitsen hoe kan ik dit dan het beste doen?
 
Die zwarte draad is waarschijnlijk bij de eerste lamp door gelust naar de tweede. Als het de bedoeling is ze apart te kunnen schakelen zal je tussen elke lamp en de schakalaar een aparte zwarte schakeldraad moeten aanleggen.
 
Kijk eerst eens bij de eerste lamp. Als daar de draad zit naar de tweede lamp kun je dus vandaar een extra zwarte draad trekken naar de schakelaar en met een lasklemmetje verbinden.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via