Tado Slimme Thermostaat V3+ aansluiten op Danfoss AMZ 112

Als je de extensiekit hebt van Tado, dan kun je deze volgens het potentiaalvrij relais aansluit schema (pagina 34) uit de tado handleiding aansluiten op de klep volgens mij. Vervolgens ook de N en L van de extensiekit aansluiten op 230v, anders werkt hij niet.
 
Bedankt voor je reactie. Ik heb geen extensiekit. Ik heb kabel getrokken van thermostaat naar Danfoss AMZ 112.
Ik heb volgens handleiding on -> on en com -> C aangesloten (ik denk dat wel correcte aansluiting is) . Maar op amz brand een rode licht en dat is indicator voor " AUX switch activation ". dus nu uitvogelen wat dat is.
gr,
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via