Stuc primer "houdbaarheid'' + roet rookkanaal

Goedendag,

Misschien een beetje een vreemde vraag, ik kan er helaas niks over vinden op het internet.

Over 5 weken begint bij ons de stukadoor, en daarvoor ben ik nu alles aan het voorbereiden.
Ik wil ook graag alvast de boel voorstrijken, en ik dit wil ik eigenlijk zsm doen, zodat ik alle voorbereiding klaar heb en verder kan gaan met een andere klus.

Heeft dit invloed op de werking van de stuc primer? dat het 5 weken op de muur zit voordat er gestukadoord word??

Tevens is er een rookkanaal weg gehaald, hier is een deel van de muur voorzien van roet, ga ik deze juist ''voor'' het stucen speciaal behandelen of juist ''na'' het stucen alvorens het sauzen met speciale voorstrijk?

Enig idee waarmee ik dit het beste kan doen?

Alvast bedankt.

Groet,
 
Wat vind je stucadoor ervan?
Ook het type voorstrijk behoort hij op te geven.

Roet zoveel mogelijk wegkappen, anders blijft dit er doorheen komen.
 
Je moet niet al te lang voor het stuken gaan voorstrijken.
Zeker niet als je in die ruimte nog veel stof gaat maken, want dan zit het stof op de voorstrijk en kun je opnieuw gaan voorstrijken.
Roet zoveel als mogelijk weghakken en voor het stuken voorstrijken met een goede isolerende voorstrijk
 
Bedankt.

Het meeste roet heb ik gisteren verwijderd, deze ga ik voor de zekerheid nog voorstrijken met een goed isolerende voorstrijk.

Met het voorstrijken wacht ik tot een aantal dagen voor dat de stukadoor komt, het is inderdaad nog behoorlijk stoffig.

Groet,
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via