Slot deur

Goedemiddag
Tijdje geleden hebben ze nwe buitendeur geplaatst en nu zie ik.per toeval dat het plaatje van het slot wat scheef zit .ik was geneigd om het schroefje los te draaien en het plaatje recht te zetten,maar ik weet niet of dit met een reden zo is gezet door het bedrijf die de deur geplaatst heeft??
Dus vandaar eerst hier even vragen?
Iemand die het weet of dit zonder probleem rechtgezet kan worden,of het beter zo laten?
20240714_124953.jpg
 
Laatst bewerkt:
Het is waarschijnlijk geen sluitplaatje, maar een complete (massieve) sluitkom.

Als je dat (zelf) recht wilt zetten, komt er meer bij kijken dan alleen de schroef losdraaien en op een iets andere plaats er weer in draaien. Je zult al zonder meer het huidige gat van de onderste schroef moeten opvullen met een houten staafje op maat, dat je in dat gat vastlijmt en een nieuw gat iets naar links boren.

Maar de ruimte voor de kom zelf zal ook weggestoken moeten worden en dat is, denk ik zo, toch wat lastiger, want dat zit vrij diep. Er hoeft niet veel af en met een oscillerende multitool met de juiste opzetstukken is het naar mijn idee zo gepiept, maar je moet er toch wat ervaring mee hebben om zo'n multitool te gebruiken. Of een scherpe beitel, dat kan ook.

Indien het slot goed sluit zou ik het zelf lekker zo laten zitten, je gaat er toch niet met je neus op liggen? En wie weet sluit de deur dan net niet meer of gaat ie alleen met te veel kracht op slot.
 
Laatst bewerkt:
  • Like
Waarderingen: Jackd

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via