Siemens vaatwasser SL15G1S niveau regelaar schoonmaken??

Status
Niet open voor verdere reacties.
Goedenavond

Ik vroeg mij af of de soda methode zoals op dit forum beschreven staat ook werkt indien de niveauregelaar schoon gemaakt moet worden. Indien dat niet het geval is heeft er iemand dan voor mij een duidelijke omschrijving hoe ik deze moet uitbouwen en schoon kan maken?
Ik heb die duitse pdf al gevonden maar mijn duits is echt niet goed en google translate denkt ook hmmm das best moeilijk..

Tenminste naar mijn idee moet de niveauregelaar schoongemaakt worden. blijft namelijk hangen en dan alleen pompen en de machine wil ook niet altijd water inlaten en dan gaat het lampje branden van de kraan. Alle slangen en het labyrint zijn schoon.


Alvast bij voorbaat mijn hartelijke dank,

Joyce(witgoed knutselmoeder)
 
Geen idee of dubbelposten toegestaan is zoniet dan alvast mijn excuus moderators...

Pietje ongeduld als dat ik ben, ben ik verder gaan kijken en pielen en heb ik inmiddels het gehele zoutreservoir eronderuit gehaald en deze gepoogd goed te reinigen... was best wel vies :shock:
verder alles goed schoon en droog gemaakt hij draait nu een testronde... Dus allemaal duimen voor mij graag :D

Jullie horen van mij,
Joyce (Ongeduldige witgoed knutselmoeder)

Ow btw ik weet niet of dubro ontvetter kwaad kan maar ik moet zeggen dat het best wel hielp met schoonmaken
 
Helaas bij automatisch programma loopt het water lang de vlotter zo de bodemplaat op en verder door uiteraard hele vloer nat!! Mag en kan ik hieruit constateren dat de vlotter defect is en vervangen moet worden? of zijn er nog andere optie's??
Hiervoor overgens 2 keer een ander programma gedraaid waarbij geen enkel probleem ontstond.....

Voor de volledigheid nog het E nummer SE24M263EU/31

Alle tips zijn welkom even als tecnische tekeningen uiteraard :D
Groeten een lichtelijk gefrustreerde Witgoed knutselmoeder Joyce
 
Aan de rechterzijde zit een vlottertje, en een geribbelde slang naar de kuip, deze zit waarschijnlijk verstopt.

Het systeem vult normaal het labyrinth, als dit vol is stroomt het over naar de vlotters, de vlotter maakt een contactje en de toevoer van water stopt, het labyrinth hevelt leeg via de vlotter naar de geribbelde slang naar de kuip.

Als nu die slang verstopt zit en daardoor niet voldoende snel het water richting de kuip kan voeren gaat het bij de vlotter overlopen omdat dit een open constructie is.
 
Dank je wel Headhunter dat je de moeite hebt genomen om te reageren. Ik ben er nu mee bezig ik zal strak proberen wat foto's te plaatsen van hoe de machine er uit ziet de slang ben ik nu aan het schoonmaken.... Nu ik eigenlijk er mee bezig ben bedenk ik me net dat het mogelijk ook kan liggen denk ik aan de wijze waarop het afvoerwater mijn afvoer ingaat dit is namelijk een soort van open verbinding waarbij ik de slang dus rechtstreeks in een open gat plaats moet dit geen dichte verbinding zijn?
Zodat de slang er dus ook niet uit kan floepen? en het water wat met kracht de machine uit gaat ook door kan lopen?

Groetjes witgoed knutselmoeder die al weer een hoop geleerd heeft.
Joyce
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

  • AnjaR1978
  • Keuken
  • 0
  • 192
Reacties
0
Weergaven
192
Keuken
AnjaR1978
  • QuintusD
  • Keuken
  • 20
  • 444
  • 2
Reacties
20
Weergaven
444
  • klaassoms
  • Keuken
  • 0
  • 142
Reacties
0
Weergaven
142
Keuken
klaassoms
Reacties
3
Weergaven
244
Reacties
0
Weergaven
135

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via