F Flexius 11 feb 2013 #1 Goedemiddag, Onze s9wt1s doet helemaal niets meer, er staat een laag water in de bak en hij reageert niet op de uit/aan knop. Is er een reset proceduren en heeft iemand een idee hoe ik alles kan verhelpen.
Goedemiddag, Onze s9wt1s doet helemaal niets meer, er staat een laag water in de bak en hij reageert niet op de uit/aan knop. Is er een reset proceduren en heeft iemand een idee hoe ik alles kan verhelpen.
S.oldeerbout Specialist Keukenapparatuur 11 feb 2013 #3 Meestal een defecte triac op de besturingprint welke een defect onderdeel heeft aangestuurd elders in het toestel.
Meestal een defecte triac op de besturingprint welke een defect onderdeel heeft aangestuurd elders in het toestel.
F Flexius 12 feb 2013 #4 Ik heb spanning op me contact doos is er misschien een veiligheids sensor in het apparaat?
F Flexius 14 feb 2013 #7 Alles na gekeken uitgelapt en voila hij deed het weer dus vermoedelijk een rot spoortje op de kaart ergens vrouwtje weer blij dat truus het weer doet.
Alles na gekeken uitgelapt en voila hij deed het weer dus vermoedelijk een rot spoortje op de kaart ergens vrouwtje weer blij dat truus het weer doet.