Schroefgaten en schanier uitsparing vullen met....?

Dag,
De scharnieren in mijn voordeur zijn verplaatst i.v.m. klemmen van de deur en de deuropening is tijdelijk afgesloten geweest met een plank.
Hoe kan ik deze gaten en sleuven het beste vullen? Welk middel en welke methode?

Dank voor uw tips

Schroefgat.jpg Scharnier.jpg
 
Scharnieren 1 voor 1 loshalen en beplakken met inpaktape (tegen het hechten van de plamuur).
Scharnier weer vast schroeven.
Spleet plamuren met 2 componenten houtrotvuller (epoxy).
Schuren.
Aflakken
scharnier losschroeven.
Tape verwijderen.
Scharnier weer vast schroeven.

Gaten opvullen met 2 componenten houtrotvuller (epoxy).
Schuren.
Aflakken.
 
Als de deur nu goed sluit, zou ik zeker geen scharnieren gaan loshalen. Dat is een hoop werk en je weet niet zeker of de scharnieren weer makkelijk teruggezet kunnen worden. (De oude schroefgaten zitten ook nog onder het scharnier). Kortom teveel werk en een te grote kans op complicaties.

De kier tussen scharnier en kozijn zou ik afkitten met een overschilderbare kit. Na het schilderen zie je er dan vrij weinig van. Schroefgaten opvullen met een twee componenten vuller.
 
  • Like
Waarderingen: BertPleizier

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via