Schoorsteen verwijderen - Wie kent deze blokken?

Vanwege dakrenovatie willen we graag de schoorstenen verwijderen.

99295_DSC_0015_1.jpg


Wie kent dit type blokken? Zit hier nog een eventuele binnenbuis in, asbest? De blokken staan tegen binnenmuur aan, niet eens vast gemetseld, en maken dus geen deel uit van dragende constructie.

Huis is van eind jaren 60.
 
Dit zijn betonnen blokken zijn in verschillende maten te verkrijgen de binnenkant is meestal vierkant met afgeronde hoeken en tussen binnen en buitenkant zitten open ruimtes hoogst onwaarschijnlijk dat daar nog een binnenbuis in zit.
 
Als het kanaal verder dicht is en niet al te scheef loopt zou er een houtkachel op kunnen mits het rendement niet al te hoog is pas ook de kachel aan aan de maat van de blokken zijn de blokken ongeveer 36x 36 cm en ongeveer 25 cm hoog dan is de binnenmaat ongeveer 15cm
 

Gerelateerde klussen

Reacties
5
Weergaven
213
Reacties
3
Weergaven
509

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via