Sandwich panelen puntdak

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik wil mijn golfplaten dak vervangen door sandwich panelen. Ik heb hier al veel over opgezocht en lijkt me een niet al te lastige klus. Het enige wat ik niet kan vinden is hoe je het hoogste punt afdekt.
Bij golfplaten kun je van die voorgevormde kappen kopen, die precies in de 'golven' vd golfplaten vallen, maar voor sandwich panelen kan ik daar niets over vinden.
Het gaat om deze vorm sandwich panelen:

2_1_114.jpg


Iemand een idee hoe je dat doet of hoe die 'nok-afdekkingen' heten?
 
Hier zal de leverancier van de panelen toch zeker een pasklare oplossing voor hebben? Als je de panelen verstek zaagt en tegen elkaar plaatst hoef je alleen maar een smalle naad te dichten. Daar valt vast wel wat voor te verzinnen.
 
Vermeld eerst even welk soort dak het is.
Zitten de golfplaten aan de bovenkant tegen een muur of is het een zadeldak waarvan de nok gedicht moet worden ?
 
Het is een puntdak, dus niet tegen een muur. Ik zal het idd in verstek zagen, dus het zal maar een kleine kap hoeven te zijn die eroverheen gaat.
Ik kan natuurlijk een regenpijp in de lengte doorzagen en die erop monteren, maar ik wil het liever doen zoals het hoort. Iemand een idee hoe het hoort?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Reacties
1
Weergaven
565
Reacties
7
Weergaven
9K
Buiten en tuin
Klusjesman1704
Reacties
1
Weergaven
2K
Buiten en tuin
The headhunter
Reacties
3
Weergaven
2K
  • Gesloten
Reacties
6
Weergaven
3K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via