Riooldoorvoer fundament

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik ben van plan een afvoerbuis door een fundament te voeren. Hebben jullie nog tips om te voorkomen dat de buis gaat lekken door verplaatsing als het fundament wat zakt door zetting? Ik zat de denken om er een stijve laag schuim omheen te wikkelen, zodat het allemaal een beetje zonder problemen kan werken. Iemand nog andere technieken paraat?
 
Marcellus schreef:
Hebben jullie nog tips om te voorkomen dat de buis gaat lekken door verplaatsing als het fundament wat zakt door zetting?
De buis gaat niet lekken want het fundament zakt of verplaatst zich niet, dan zou het huis zich ook met het fundament verplaatsen, blijft het nog hetzelfde.

Het is niet te hopen dat door verplaatsing of zetting van het fundament een buis zou gaan lekken, in dat geval gaat er heel wat meer lekken :wink:
 
Dank voor julie antwoorden.

Hoezo zakt het fundament niet? Het is een nieuwe aanbouw, lijkt me dat die zich altijd iets zet ten opzichte vd oude bouw. Die bestaande riolering (die door de nog te storten fundering vd aanbouw loopt is pvc, gelegd in de oude keramieken pijp. redelijk star met de oude bouw verbonden, want ook in het oude fundament ingestort.

Mijn plan is om er een paar stroken tempexfoam omheen te draaien voor het storten, dan kan alles altijd een beetje bewegen tov elkaar.
 
Dat is dus info geven als de bouw bijna klaar is :?

Dan kunt u beter een wat dikkere pijp als mantelbuis gebruiken en de ruimte ertussen dichtpurren.
 
Nee hoor, de bouw moet nog beginnen, vooralsnog is alleen het fundament uitgegegraven....ik zou willen dat de bouw bijna klaar was ;o)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan