Regenton gat dicht maken

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,
Ik heb pas een regenton gekocht en maakte toen een gat erin om de toevoer via de regenpijp aan te sluiten. Echter ik lette niet goed op, het gat moest aan de andere kant omdat het kraantje anders aan de achterkant komt..
Weet iemand wat een goede manier is om het gat weer dicht te maken en ook waterdicht zodat het water er aan de andere kant via de regenpijp uitloopt als de regenton vol is?
Groet maarten

58380_image_2.jpg
 
Bedoel je een plaatje aan de binnen en aan de buitenkant?
En moet de rubberen ring dan om het plaatje aan de buitenkant?
En moet ik een plastic plaatje zelf maken, of zou zoiets te koop zijn?
Veel vragen, maar anders ben ik bang dat ik het niet goed doe :-|
Dank
Vr groet maarten
 
2 Plaatjes plastic of watervast verlijmd multiplex zagen die net iets groter zijn dan het ronde gat. Leg deze 2 plaatjes op elkaar, teken het gat dat je wilt afdichten even af en boor rondom gaatjes voor de boutjes. Blijf hierbij binnen de cirkel van het gat.

Spuit kit langs de rand van het plaatje, plaats het aan de binnenkant van de ton. Doe het zelfde met het andere plaatje maar dan aan de buitenkant van de ton. Boutjes (RVS slotboutjes) van buiten naar binnen door beide plaatjes steken en aan de binnenkant het moertje aandraaien. Kit laten drogen en klaar.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Reacties
41
Weergaven
665
Reacties
2
Weergaven
634
Reacties
15
Weergaven
885

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via