Rare schroeven in magnetron/oven

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,
Mijn magnetron oven (Zanussie) is gedeeltelijk kapot door kortsluiting. dwz. digitaal schermpje enzo doen het maar de magnetron en oven starten niet na instellen. Nu wil ik hem open schroeven want het zal een weerstandje zijn gok ik maar het zijn rare schroeven. soort inbus met een uitstekend pinnetje in het midden zodat een normale inbus er niet in kan. Enig idee hoe ik aan een schroevendraaier kom die daar op past? Gamma heeft ze niet.
Alvast dank.
Rob
 
Het is geen inbus maar een Torx variant. Wat ik nog wel eens doe is het pinnetje afbreken zodat je een normale torx krijgt, bijv. met een schroevendraaier of met een tangetje. Maar dan moet je evengoed nog wel Torx schroevendraaiers hebben.
 
Een setje bitjes is vaak goedkoper dan aparte schroevendraaiers die je maar één keer nodig hebt!

Denk overigens aan een vorige post waarin zelfwerkzaamheid aan een magnetron wordt afgeraden...
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via