Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Sinds een paar dagen gaat onze open gashaard niet meer aan, de waakvlam gaat wel branden maar zodra ik de knop verder draai gaat de waakvlam weer uit. Wie herkend dit probleem.
Nee, zodra je de knop doordraaid gaat hij uit, een week geleden lukte dat nog wel, dan moest ik hem heel lang vast houden en daarna voorzichtig door draaien.
We hebben het probleem gevonden maar nog niet opgelost, doordat er vorig jaar een nieuwe ontsteking in is gekomen en die vlam is veel groter waardoor er nu een gat in de brander zit, als ik het gedeeltelijk met een sierkooltje afsluit gaat die branden, hoe kan ik dit verhelpen?