Probleem met karcher hogedruk

Beste klussers,

Ik heb een tijdje geleden een hogedruk van karcher gekregen. Enkel heeft deze een probleem.
Als ik water aansluit en de pomp laat draaien pompt hij in snakjes. Als ik spuit met de lans pompt hij wel zoals het hoort. Al heb ik wel het gevoel dat hij niet genoeg druk geeft. Als ik dan terug stop met spuiten pompt hij terug in snakjes.
Wat kan het probleem zijn?
 
Af en toe een flinke dot WD40 in de inlaat, zonder water even laten lopen, en in laten trekken.

Daarna goed doorspoelen.

Werkt bij ons prima.

Grt.
 
Het beste onderhoud is de machine leeg te laten lopen, dus waterslang en hogedrukslang afkoppelen, en dan de machine een paar seconden laten lopen.
Dit beschermt tegen verkalking en eventueel tegen vorst.
Verkalking van de automatische afslag komt het meest voor, soms is de pen alleen met gepast geweld los te krijgen.

Als een merk specifieke problemen heeft kunnen ze daar wat aan doen, helaas heeft dit merk hier geen boodschap aan.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via