Pelgrim vaatwasser GVW 550 start niet

Status
Niet open voor verdere reacties.
Wij hebben een Pelgrim vaatwasser GVW 550. Tijdens het programma ging hij piepen en de vaat is niet meer gewassen. Bij START knippert hij 2 keer rust en dan weer twee knippertjes.
We hebben alle filters schoongemaakt en er is absoluut geen sprake van lekkage. Resetten volgens de handleiding (START langer indrukken) helpt niet. Als je dan weer een programma wilt starten, begint hij weer te piepen en te knipperen (2 rust 2).

We hebben het forum afgezocht of er eerder iets over is vermeld maar hebben niets kunnen vinden. Wie kan ons helpen?

Guus
 
Ik zie nergens water staan als ik de vaatwasser open trek, dus het is mij een raadsel waar die melding vandaan komt.
 
Onder de binnen kuip van de vaatwasser zitten de verbruikers'"motor, afvoerpomp, zuotreservoir ect ect.." Daar onder zit de bodemplaat van de vaatwasser. En daar staat water .

HWS
 
Probleem is opgelost. Ik wist eerst niet waar ik de bodemplaat kon vinden.

Na verder zoeken op het forum heb ik gezien hoe ik deze kan bereiken:
na het verwijderen van de plint heb ik vier schroeven aan de voorkant los gedraaid. Met de hand konden we het water al voelen. Dat hebben we vervolgens met een theedoek verwijderd. Vervolgens spoelprogramma proberen te draaien en dat werkte.

Gedurende deze operatie hebben we de stekker uit het apparaat gehaald.

Dank voor de hulp.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan