Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
En nog een vraag er bij, kan ik de Silicone Primer van Bison, kan ik dit gebruiken op de kunststof bak en de tegels. En is het nodig Silicone Primerte gebruiken als de ondergrond schoon genoeg is?
kijk uit naar een antwoord, Vriendelijke groet, Sjaak.
Primers worden ontwikkeld om de hechting van producten te verbeteren. Oppervlakken moeten altijd schoon, droog en vetvrij zijn. Je brengt je een primer aan als voor die ondergrond een primer gewenst is. Heel veel info staat op de verpakking van de producten.
Als Bison een primer verkoopt die op oude lagen siliconen geschikt is neem ik aan dat dit werkt. Of deze primer geschikt is voor ander oppervlakken zou op de verpakking of de instructies van Bison moeten staan.
Kit over kit wordt niks. Oude kitrand wegsnijden en kitresten grondig verwijderen, oppervlak goed schoon en droog maken, en een nieuwe kitrand zetten is de beste aanpak.
Van de website van Bison:
Silicone Primer
Toepassingsgebied
Primer voor metalen (staal, koper, lood, messing), kunststoffen (polyester, polycarbonaat), verflagen en poreuze materialen als beton, pleisterwerk, steen, hout e.d.