Oude versie bekersifon

Goedemorgen,

Ik heb een oude wastafel met een bekersifon die 2 ingangen heeft. Nu heb ik een nieuwe die maar 1 ingang heeft. Tegenwoordig schijnen ze alleen op deze verkocht te worden.
Ze 2 fotos met de oude sifon en de ingang waar ik het over heb. En een foto van de nieuwe sifon die maar 1 ingang heeft. Ben bij bouwmarkten, Verploegen enz geweest, maar nergen de bekersifon die ik moet hebben. De ingang waar ik het over heb is voor het gat voor het geval dat de wasbak vol loopt.

Iemand enige idee waar ik wel de juiste bekersifon kan krijgen?

Huidige oude sifon.jpg onder wastafel.jpg IMG-20220701-WA0003.jpg
 
De overloop kan je aansluiten op het gedeelte wat aan de wastafel zit, kijk bijvoorbeeld bij een spoelbaksifon
 
  • Like
Waarderingen: Seg
Het probleem zit zich in de maten.
Je hebt een keuken afvoerplug (1) deze is 1 1/2"
Daar op zit een verloop moer(2) van 1 1/2" x 1 1/4"
En sifon moer (3) 1 1/4= 5/4"
Naamloos.jpg

1656760644724.png
1
1656760688109.png
2
 
  • Like
Waarderingen: Seg
@Henk253 Momenteel heb ik deze.
1656763172570.png

Ik moet dus hier nog onderdeel 1 en 2 (jouw afbeelding) nog aankopen, bedoel je dat?
Heb je ook de exacte omschrijving daarvan, zodat ik ze kan bestellen aub?
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via