Oude Bosch Silence reageert nergens meer op

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

ten eerste wil ik mijn excuus aanbieden als precies deze vraag al eerder gesteld is; ik kon hem helaas niet vinden.

Gisteren is onze oude Bosch Silence vaatwasser stuk gegaan. Nu gebeurt er niks meer als je op de aan-knop drukt, ook de display geeft niks meer weer. Ook op resetten (knop 1 en 3 ingedrukt houden) reageert hij niet.

Zijn er nog dingen die ik kan doen? of moet dit trouwe apparaatje afschrijven? :(

bedankt!!!

Achtergrond info:
Bosch Silence SHS4562EU/07 FD7711
gisteren was er een zekering in de meterkast stukgegaan (groep van o.a. de vaatwasser). Er was toen nog een programma bezig. na de stroom op de groep een paar keer aan en uit te hebben gezet deed de groep het weer, maar de vaatwasser niet meer. Ik weet niet of de vaatwasser zelf de oorzaak was van het doorslaan van de zekering of niet. Het stopcontact doet het wel. Ik heb het water al uit de bodem geschept wat er nog in stond van het onderbroken programma. De deur lijkt goed af te sluiten.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via