Opbouw NEMEF veiligheidsslot ??

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Ik heb een vraagje over mijn NEMEF veligheidsslot. Dit was verbogen en heb ik moeten openen om het te repareren. De reparatie is gelukt, maar nu moet ik het slot weer in elkaar zetten en dat blijkt lastiger dan gedacht. Ik heb een paar losse plaatjes (zie foto!) die op een bepaalde manier er in gezet moeten worden, maar ik weet niet meer hoe. Erg jammer, want dit slot is verder nog prima.

Kan iemand mij hiermee helpen? Het zou fantastisch zijn als iemand een tekening/foto heeft, zodat ik kan zien hoe de onderdelen geplaatst moeten worden. Alle aanwijzingen of tips zijn welkom!

Alvast bedankt, Pim

49661_Nemef_slot_1.jpg
 
Hallo,

Ik ben er inmiddels zelf uit door een ander slot open te maken en daar een foto van te maken, zie onderstaande foto. Ik plaats hem maar even bij mijn vraag, misschien heeft iemand anders er ooit nog eens iets aan ;-)

Mvg, Pim

49661_NEMEF_1.jpg
 
Wellicht een goede tip voor iedereen die een slot uit elkaar haalt om te repareren.

Maak een foto van het geopende slot voordat je het geheel demonteerd.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via