Nieuwe TL verlichting in de garage

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Ik moet 4 TL armaturen vervangen in de garage.

Nu vond ik altijd het grote nadeel van TL verlichting dat het even duurt voordat ze gestart zijn, meestal ben je in de winter dan alweer bijna buiten ............. :lol:

Zijn de TL armaturen tegenwoordig beter, moet ik bij aanschaf nog ergens op letten, zoals electronische voorschakelapparaat of soort starter?

Zelf zit ik ook te denken om LED TL te gebruiken, daar heb je vast geen opstartvertraging bij, heeft iemand daar ervaring mee?

Groeten,

Arie
 
Led TL, waardeloze kleurweergave, teveel blauw, andere kleuren veel te weinig.Je kan dus moeilijk kleuren herkennen.

Als je goede elektronische VSA's hebt (helaas alleen Osram)dan valt het starten tot ca -10 en netjes branden echt binnen een seconde.
Evsa is bijna altijd sneller op temperatuur en heb je dus de juiste lichtsterkte alleen bij heel koud weer heb je dus echt een speciale uitvoering nodig.
 
Nu heb ik ook even goed nagedacht voordat ik een domme vraag gaat stellen, maar hoe kan je weten of je van te voren een EVSA van Osram hebt bij een TL armatuur van b.v. de Gamma? Of gewoon het armatuur kopen en daar een betere Oram EVSA inzetten?

Groeten,

Arie
 
Eigenlijk is het heel simpel, Gamma verkoopt zulke armaturen niet omdat die veel duurder zijn, er zijn maar heel weinig DHZ zaken die armaturen verkopen met EVSA, en als het EVSA's zijn dan zeker geen echte merken, meestal chinees import spul.
 
Dat begrijp ik maar ik weet natuurlijk niet waar jij woont meer bij ons kan ik zo gauw geen vakhanel bedenken die ook bereikbaar is voor de consument, daarentegen hebben we wel een paar bouwmarkten.

Dus ik ben even aan het zoeken voor een webshop, nog een idee waar je voordelig uit ben op internet?
 
@ Arieanneke, nogmaals een quote verwijderd waar de tekst net boven staat, vrijwel iedereen kan dat lezen.
Ook de namen vaneen aantal bouwmarkten verwijderd, voor een oplossing zijn deze helemaal niet nodig.
Namen en adressen worden hier niet gegeven, zie de forumregels.
 
Heb zelf een tijdje terug een TL armatuur met electronische VSA (inderdaad een OSRAM armatuur) gemonteerd in een garage bij familie. Deze hebben ze gewoon bij de lokale lampen/verlichtingswinkel gehaald.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via