Nieuw terras leggen

Hallo

Wij willen graag een nieuw terras aanleggen maar zijn nog zeker geen klushelden.
Hoe pakken we dit best aan?
Momenteel liggen er oude betontegels die hier al zeker meer dan 30 jaar liggen. Deze zijn dan ook verre van stabiel, liggen los en niet meer gelijk.
Wij hoopten om stabilisé hierop te leggen maar weten niet hoe eraan beginnen.
Waar moeten we op letten? Mogen de oude betontegels blijven liggen of worden deze best uitgehaald? Onder de tegels ligt er gewoon aarde. Hebben jullie tips of een ideale werkwijze?

Vele groetjes
 
Indien je normale sierbestrating wilt: oude tegels er uit (nooit gaan bestraten over oude tegels), zandbed maken van 20 cm, aantrillen, afreien op afschot (1 cm per meter en van het huis af), nieuwe tegels er op.

Let ook op de kantopsluiting. Deze zorgt er voor dat de tegels aan de rand niet gaan zakken / weglopen. De kantopsluiting 1-2 cm lager houden dan de tegels.
 

Gerelateerde klussen

Reacties
23
Weergaven
2K
Reacties
0
Weergaven
545
Reacties
10
Weergaven
10K
Reacties
3
Weergaven
1K
Buiten en tuin
Verwarming Sp.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via