Nieuw laminaat over het oude leggen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Eindelijk ons eerste huis (appartement), dus nu kan ik serieus klussen ;).
In ons nieuwe appartement ligt nu laminaat, maar die is al vrij oud (slijtage plekken) en niet echt onze kleur. Nu vroeg ik me af of je nieuw laminaat over het oude kunt leggen (uiteraard met een ondervloer)? Dit vooral omdat we anders de vloer moeten verwijderen en afvoeren (kost een hoop tijd extra). Natuurlijk zullen de plinten verhoogd moeten worden en moeten we kijken of de deuren nog open kunnen, maar zijn er verder erge bezwaren of kan het geen kwaad?

En stel dat we toch de oude vloer vervangen, kunnen we dan de ondervloer laten liggen of moet die het best ook vervangen worden?
Alvast bedankt!
 
Het kan, als de oude vloer vlak is en niet veert, hol of bol is o.i.d.
Maar de beste methode is toch alles vervangen. Dat is het meeste werk toch niet echt? Je plinten verhogen lijkt me ook al een klus(je) erbij.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Gerelateerde klussen

Reacties
2
Weergaven
2K
  • Gesloten
Reacties
1
Weergaven
388
Reacties
0
Weergaven
419
Vloeren
wouterPl
  • Gesloten
  • SlechteKlusser92
  • Vloeren
  • 2
  • 5K
Reacties
2
Weergaven
5K
Vloeren
SlechteKlusser92
  • Gesloten
  • Danielle1985
  • Vloeren
  • 1
  • 2K
Reacties
1
Weergaven
2K

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via