Muurverf vormt een vel

Ik heb mijn nieuw gestucte wanden geverfd maar bij het beplakken met schilders tape of het boren van gaten zie ik een film laagje/velletje wat los komt. Dit lijkt niet goed.

ik heb alles volgens het boekje gedaan:

-nieuw gestucte wanden
-maanden gedroogd
-afgenomen met water en st marc
-primer gebruikt 1:4 met blokkwast
-kwaliteit muurverf bekend merk perfect matt 2 lagen

Alsnog is het geen 1 geheel met de muur. Hebben jullie een idee hoe dit kan? Ik heb nog wen etage te gaan, dus wil even wachten voordat ik verder ga.
 
Ja de Primer is voorstrijk Sigma Fix 1:4 verdund. Verf goed geroerd. Tussen primer en muurverf 48 gedroogd. Na de st marc niet nog een x met water, maar de st marc is 2 dopjes in 4l water, zou je denken dat het dat kan zijn?
 
Na st Marc moet je inderdaad nog een keer met water afnemen om resten te verwijderen, univer*** hoeft dat niet bij.

Maar of dat deze klachten veroorzaakt durf ik niet te zeggen.
 
...zou je denken dat het dat kan zijn?
Op diverse sites waar ze het gebruik van deze ontvetter beschrijven staat zoiets als:
Na gebruik van S* M*c ontvetter ALTIJD nawassen met handlauw water. De ontvetters in S* M*c laten residuen van alkalische fosfaten achter op het hout of het schilderwerk. Deze deeltjes kunnen een zwakkere schakel zijn in het verfsysteem.

Of de door jou gebruikte hoeveelheid per liter al of niet heeft geleid tot het niet goed hechten kan ik niet beoordelen.
 
Ik kan mij niet voorstellen dat dat het is maar.... als je nog meer dezelfde stucmuren hebt die nog gedaan moeten worden :

1) een klein stukje van 20 x 20 cm met je vorige aanpak behandelen
2) dan nog een stukje van 20 x 20cm met als extra handeling afdoen met water.

Verschil qua hechting?
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via